Svatební účesy pro všechny nastávající nevěsty

Svatební účesy jsou zpravidla něco mimořádného. Muži to asi nepochopí, ale asi každá žena navštíví před svatbou kadeřníka - ať již sama vdává, nebo se chystá jen "mrknout" na obřad vzdálené kamarádce. Mít módní účes na svatbu patří jaksi k prestiži. Svatba je vrcholná společenská událost a tak není možné přijít na ni jen tak. Tak jako ve všem, i svatební účesy podléhají módě a vkusu.

Svatební účes 1 zepředu

Svatební účes 1 profil

Módní trendy, které převládají ve svatebních účesech se nemění tak rychle jako módní trendy svatebních šatů, doplňků, barevných dortů, výzdoby a podobně. Samozřejmě móda je stále živá a stále se mění, ale nevěstě se odpustí všechno, hlavně ať vypadá ve svůj svatební den nádherně.

Svatební účes - svatba

Na svatbě můžete mít vlasy zcela vyčesané do nádherného účesu, přitom třeba dbát na to, aby byl účes řádně upevněn a během svatební zábavy se nerozpadla. Dále můžete mít vlasy vyčesané jen částečně, tak vám vynikne krása a délka vašich vlasů. Když jsou vlasy vyčesané jen částečně a měkké vlny vám splývají na záda či ramena, můžete svůj účes okrášliť výraznými ozdobami.

Svatební účes 1 zepředu Svatební účes 1 zepředu Svatební účes 1 zepředu Svatební účes 1 zepředu Svatební účes 1 zepředu