Nabídka služeb kadeřnictví Studio 22 v Praze

Naše studio se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákaznic a zákazníků. Zvyšte si sebevědomí, změňte svůj image a navštivte nás. Vlasy jsou nedílnou součástí vaší osobnosti a my se staráme o to, aby byla co nedokonalejší a nepřehlédnutelná.

 

Vyrovnání zvlněných vlasů

Vyrovnání zvlněných vlasů pomocí novinky Brelilu uhlazujícího gelu C-Sensation liss gelee cashmere a keratin. Gél taky zvětší objem.
NOVINKA!!!

Odstranění barvy - zesvětlení

Z tmavovlásky světlovvláska na počkání - okamžitá možnost změny tmavého odstínu vlasů bez rizika ztráty kvality a žlutooranžového nádechu.
NOVINKA!!!

Stříhání

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu. Pouze profesionální a vstřícný personál vám může tento komfort nabídnout. Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsme si jisti, že budete spokojeni.

Barvení

Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů.

 

Svatební účesy

Mít módní účes na svatbu patří jaksi k prestiži. Svatba je vrcholná společenská událost a tak není možné přijít na ni jen tak. Tak jako ve všem, i svatební účesy podléhají módě a vkusu.

Vlasové poradenství

Každé zákaznici v našem salonu poskytneme před úpravou vlasů odborné vlasové poradenství. Zakládá se na podrobné diagnostice vlasů a výběru vhodné barvy a střihu.

 

Slavnostní účesy

Úprava účesu na jakoukoliv slavnostmí příležitost nebo akci.

Vlasová kosmetika Brelil

Nabídka produktů vlasové kosmetiky Brelil. Barvy a styling.

 

Proměny

Komletní změna vizáže - nabídka konzultace a realizace změny image.

Poradna

Nevíte si rady se svým účesem nebo péčí o vlasy?

Masáže

Nabídka masáží - klasická, relaxační, aroma, reflexní, lymfatická, sportovní, medová, regenerační cvičení, masáž chodidel